Компанія "ТехноМашСтрой" пройшла процес сертифікування продукції та отримала сертифікати відповідності "УкрСЕПРО", європейський сертифікат відповідності "СЕ", а також відповідність продукції міжнародному стандарту ISO 9001.
Представляємо вам новинку від компанії "ТехноМашСтрой", молоткова зернодробилка Лідер-7 з бункерним завантаженням та потужністю двигуна 7,5 кВт. Зернодробилка оснащена очковими ситами. Трикамерна конструкція дозволяє досягти більшої продуктивності завдяки збільшеній здатності, що втягує.Зернодробилки такої конструкції охолоджують роздроблене зерно, що дозволяє підвищити якість комбікормів. Деталі зношуються повільніше, що підвищує термін роботи обладнання нашого виробництва. Дані зернодробилки характеризується дуже низькою аварійністю та великою тривалістю роботи. Спосіб роботи дуже простий. Ви засипаєте зерносуміш, яку бажаєте подрібнити в букер, далі йде подрібнення та вихід готової продукції через вихідний шлюз.
Стандартне оснащення зернодробилки складається з:
- Двигун – 7,5 кВт.(380 В.)
- Сито – 3 мм.(За бажанням замовника сітка може бути замінена на іншу.)
- Є камені і магнітоуловлювач
Продуктивність дробарки на ситі 3 мм.становить до 1000кг/год.
Продуктивність дробарки на ситі 6 мм.становить до 2000кг/год.
Зв'язатися з менеджером для консультації та замовлення можна за номером +380972121471 +380502412235(Андрій). Більш детально про іншу продукцію нашої компанії ви можете ознайомитися на сайті https://tms.ck.ua
Ознайомитись з роботою нашого обладнання Ви можете на наших каналах:
- youtube.com - огляд роботи нашого обладнання
- youtube.com - відгуки про роботу нашого обладнання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ТехноМашСтрой |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зернодробарка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип обладнання | Зернодробилка побутова |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 737 мм |
| Довжина | 868 мм |
| Висота | 1452 мм |
| Вага | 156 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 180 кг |
- Ціна: 58 000 ₴







