Полірування(притирання) матриць до грануляторів
У сьогоднішній статті ми хочемо розповісти про такий процес, як притирання (полірування) матриці. Будь-яка матриця, коли вона нова вимагає притирання спеціальною сумішшю. У чому полягає притирання матриці гранулятора? За допомогою спеціально приготовленої суміші отвори матриці доводяться до робочого стану, без нерівностей, нагару та окалину, які неминучі в процесі виробництва матриці. Давайте розглянемо класичний приклад притирання матриці.
Процедура полірування матриці:
1. 5 кг дрібної пшеничної дерті (просіяної, без борошна) або пшеничного крупи (фракція не більше 2 мм). Додати масло (приблизно 1,5 л), суміш повинна бути в'язкою, цільною, при стисканні в руці масло злегка виділяється з полірувальної суміші, але не тече. Для цього необхідно, щоб суміш відлежали і всоталися маслом приблизно 20 хвилин. На грануляторах з матрицею більше 150 мм об'єм суміші необхідно збільшувати вдвічі, дотримуючись зазначеної пропорції.
2. Дану суміш гранулювати циклічно, невеликими порціями, забираючи її на виході і подаючи в бункер, поступово і порціями додаючи до суміші пісок, з розрахунку 1 кг на 5 кг корму, вперше прогнати через прес кормозміш без піску, потім зібрати. отриманий продукт, додати в нього 150 г піску на кожні 5кг, добре перемішати і знову засипати порціями в бункер гранулятора, гранулювати доки пісок не буде доданий в кормозміш в повному обсязі, і не почнуть рівномірно висипатися гранули (до 2-х годин роботи, залежно від матриці).
3. Через 30 хвилин шліфування, збризкати ролики маслом (приблизно 10 г), через деякий час знову повторити. У процесі шліфування має бути використане для змащування роликів додатково 150-200г масла.
4. Через деякий час, коли полірувальна суміш перетвориться на борошно, стане залипати, необхідно додати ще 1 кг. крупи (щоб суміш стала пухкою), дати відстоятися 30 хв. та продовжувати шліфування.
ВАЖЛИВО!! У жодному разі не можна додавати воду, інакше суміш злипнеться і заб'є матрицю.
Після того, як матриця буде відполірована, можна працювати з іншими кормами, тирсою та іншою сировиною.
Рекомендації:
• Не використовуйте у складі притирочної суміші тирсу та кукурудзу, а використовуйте висівки пшениці.
• Не лийте надто багато олії 1-1.5 літра на 12 літрове відро пшеничних висівок – це оптимально!
• Оптимальна вологість суміші 10-15% (прикатну суміш теж потрібно зволожити водою)
Прочистіть матрицю і сам гранулятор від притирочної суміши, вальці повинні бути максимально близькі до матриці, але торкатися матриці не повинні. Якщо вальці торкаються матриці, ви почуєте характерний металевий звук, його не повинно бути. Включайте гранулятор і починайте засипати подрібнену і наперед зволожену пшеницю (вологість повинна бути 15-18%) в середньому це 0,5 літра води на 10 літрове відро складу, що гранулюється. Спочатку сировина буде просипатися, це нормально йде прогрів гранулятора, він зазвичай займає 5-10 хвилин, далі гранулятор нагрівається до робочої температури 70-85 град.С. Після прогріву матриці почне виходити гранула.
- Подрібнювач серії "ТОКМАК".У наш час визначальним показником високої продуктивності та рентабельності обладнання, що використовується в переробці, є універсальність обладнання, мала займана площа та мала витратність електроенергії на кілограм переробленої продукції. Саме тому наша компанія йдучи в ногу з часом і стежачи за запитами клієнтів вирішила представити вам свої моделі універсальної соломорізки "ТОКМАК" та "ТОКМАК DUO".Повна версія статті
- Щокова дробарка BIZON-150Пропонуємо вам новий напрямок в устаткуванні від компанії "ТехноМашСтрой", це щокова дробарка. Дане обладнання використовується для подрібнення будівельних відходів, битої цегли, каміння, гранітних мас та іншої твердої породи, щоб на виході отримати максимально подрібнену сировину, придатну для подальшого використання за вашою потребою.Повна версія статті