Крупоцеха "Extra"
Україна - це країна з великим аграрним сектором економіки, а також повне невеликих приватних ферм та сільських господарств. Отже у багатьох із них постає питання, що робити з зерном, як швидко, а головне без зайвих затрат переробити його та можливо ще й заробити. Одними з рішень цієї проблеми є отримання крупи різної фракції та відходів переробки зерна. Помічником в цій ситуації може стати встановлення крупоцеху "Extra" від компанії "Техномашстрой"
Крупоцех - це круп'яне обладнання, призначене для одержання круп різних зернових культур. Кормоцех зможуть використовувати як великі зернопереробні підприємства, так і невеликі фермерські господарства. Дане обладнання зможе з легкістю переробити такі види культур як пшениця, кукурудза, просо, ячмінь, горох у крупи різної фракції. Крім готової крупи під час переробки ви зможете отримати відходи, які ви зможете застосувати як корм для тварин та птиці. Основними етапами роботи крупоцеху є лущення, подрібнення і просіювання. Давайте розглянемо трохи докладніше роботу цього обладнання.
Після включення установки (запуск подрібнювача, розсіву та вентилятора) відкриваємо заслінку зерна на приймальному бункері – починається подача зерна в камеру, що подрібнює. Величина подачі сировини (відкриття заслінки) залежить від виду зерна, його вологості. На цьому етапі ви вже отримуєте на виході борошно, яке висипається безпосередньо під бункером завантаження. Далі відбувається безпосереднє подрібнення зерна. На цьому етапі відбувається кілька поділів подрібненої сировини. Перше, це відбір кольорової оболонки( чи дерти) у вигляді всмоктування їх у аспіраційний канал і виведенням назовні в заздалегідь підготовлену ємність. Далі ми отримуємо крупу, що ще не розділена на фракції. Саме вона і потрапляє на вібраційний дво-ситовий розсівання. На цьому етапі відбувається поділ на три фракції, а саме великий, середній та дрібний помел. Ступінь подрібнення зерна залежить від величини та виду отворів циліндричного решета встановлюваного в подрібнювачі. У базовій комплектації даються грати з круглими отворами Ø 3,0 мм, для ячменю та пшениці, а для кукурудзи – Ø 5,0 мм. При переробці кукурудзи на інші потреби використовується грати з отворами Ø 6-8мм. Це дозволяє також збільшити вихід крупи і зменшити обсяг борошна. На наших крупоцехах встановлені сітки на 3 та 5мм. Нашим підприємством зараз випускається дві моделі крупоцехів, це модель "Extra-350" і "Extra-500". Основною відмінністю є різна потужність (6,25 кВт. для "Extra-350" і 12,4 кВт. для "Extra-500") і як наслідок це різна продуктивність. Приблизні показники такі: пшениця-до 250/475 кг/год, ячна-до 160/345 кг/год і кукурудза-до 325/495 кг/год, відповідно для "Extra-350"/"Extra-500". Яку б модель ви не вибрали, дане обладнання стане незамінним помічником у виробництві круп'яної продукції та принесе процвітання вашому бізнесу.
- Молоткова дробарка Chopper-1000Молоткова дробарка Chopper-1000 від компанії ТехноМашСтрой є сучасним та ефективним рішенням для переробки різних типів сировини, включаючи тирсу, зерно та інші органічні та неорганічні матеріали.Повна версія статті
- Виробництво комбікорму.Комбікормовий бізнес – це виробництво спеціальних комбікормових сумішей, які можуть містити різноманітні інгредієнти, такі як: зерно, соєві боби, м’ясо-кісткове, рибне борошно, масла, вітаміни, мінерали та інші добавки. Комбікорм є основним джерелом живлення сільськогосподарських тварин, таких як свині, кури, велика рогата худоба та інші тварини. Тому головною цільовою аудиторією цього бізнесу є фермери та тваринники, тваринам яких потрібні якісні корми.Повна версія статті